ART / Lithographs / Litograph in colors 7651055
nr 765 1055
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Olle Kåks (1941-2003), 40/100, subject size: 74x56, glas med skada.
LITOGRAPH IN COLORS (F), Olle Kåks (1941-2003), 40/100, motivets mått: 74x56
Condition: glas med skada
700
SEK 300
Monday June 18 2012
at 17:15:46
18/6 14:39:23
Olle Kåks
Read more about Olle Kåks